Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу з питань усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Кілійської районної державної адміністрації

 (68300,  Одеська область, м. Кілія, вул. Миру,44)

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Здійснює  керівництво відділом з питань усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації, несе  персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

2. Організовує виявлення,  облік і встановлення статусу   дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування,

3. Забезпечує  безпосереднє ведення обліку та особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) і проживають на території району та банку даних потенційних опікунів (піклувальників).

 4. Організує діяльність комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, готує  матеріали для розгляду на її засіданнях, веде необхідну документацію, є секретарем комісії.

5. Здійснює  контроль  за  умовами  влаштування  і  утримання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.

6. Забезпечує контроль за дотриманням житлових та майнових прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування незалежно від форм їх влаштування.

7. Готує матеріали для розгляду на  засіданнях комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації щодо призначення або припинення опіки (піклування).

8. Сприяє організації відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

9. Надає допомогу у працевлаштуванні, продовженні навчання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування – випускників навчальних і навчально-виховних закладів.

10.  Готує статистичну звітність відповідно до його компетенції.

11. Веде  роз’яснювальну роботу серед опікунів ( піклувальників), прийомних батьків щодо соціально – правового захисту підопічних .

12. Здійснює контроль за роботою виконавчих органів місцевого самоврядування, як органів опіки та піклування щодо захисту прав та законних  інтересів дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які залишились без батьківського піклування.

13. Надає  методичну  та  консультативну  допомогу  органам  і  службам, підприємствам, організаціям, громадянам у межах своєї компетенції щодо питань соціального захисту дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які залишились без батьківського піклування.

14. Бере    участь    в    судових    засіданнях  як представник органу опіки і піклування, представник дитини.

Умови оплати праці

Посадовий оклад –3101 грн., інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.  (завантажити бланк)

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє , що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки. (завантажити бланк)

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка. (завантажити бланк)

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016рік.(завантажити бланк)

Строк подання документів – 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються до 17.00 год.  25 січня  2017 року за адресою:  Одеська область, м.Кілія, вул. Миру, 44,  каб. 6

Дата, час і місце проведення конкурсу

Конкурс буде проведений 30 січня 2017 року о 09-00, за адресою: Одеська область, м. Кілія, вул. Миру,44, каб.6

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Богомазова Ірина Олександрівна, тел.(04843)41501,

E-mail: kiliya_kadry@ukr.net   

Вимоги до професійної компетенції

Загальні вимоги

Освіта

Вища освіта за ступенем магістра

Досвід роботи

Стаж роботи за фахом на державній службі не менше одного року 

Володіння державною мовою

Вільне володіння державної мовою 

Спеціальні вимоги

Освіта

Вища педагогічна або юридична освіта за ступенем магістра 

Знання законодавства

Конституція України; Закон України «Про місцеві державні адміністрації»; Закон України «Про державну службу»; Сімейний   і Цивільний Кодекси; Закон України «Про запобігання корупції»; Закон України «Про очищення влади», акти Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

Професійні та технічні знання

1) знання порядку обліку та зберігання документів, які містять службову інформацію;

2) знання сучасних засобів комунікацій та зв’язку. 

Спеціальний досвід роботи

Не потребує 

Знання сучасних інформаційних технологій

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та офісну техніку. Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет

Особистісні якості

1) відповідальність;

2) системність і самостійність в роботі;

3) наполегливість та орієнтація на саморозвиток;

4) креативність та ініціативність;

5)вміння працювати у стресових ситуаціях.Дата розміщення: 05.01.2017