Посади та контакти

             Посада

                    П.І.П.

  Телефон

Голова РДА

Пятун Наталя Дмитрівна

4-27-97

Перший заступник голови РДА

Андрющенко Олена Василівна

4-26-47

Заступник голови РДА

Дамаскін Михайло Васильович

4-29-67

Керівник апарату

Трясцина Віра Пантеліївна

4-23-78

Начальник відділу персоналом

-

4-15-01

Головний спеціаліст

Іванова Тетяна Ігорівна

4-15-01

Головний спеціаліст

-

4-15-01

Начальник діловодства та контролю

Стародубец Жанна Іванівна

4-29-66

Головний спеціаліст

-

4-29-66

Головний спеціаліст

-

4-29-66

Начальник відділу фінансування – головний бухгалтер

Козлова Світланя Павлівна

4-23-87

Головний спеціаліст

Александренко Марина Станіславівна

4-23-87

Оператор електронно-обчислювальних машин

Шавкунова Зінаїда Леонтіївна

4-29-66

Завідувач сектором з юридичного сектору

Сипко Тетяна Миколаївна

4-15-01

Головний спеціаліст

-

-

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Пугачов Микола Петрович

4-23-94

Головний спеціаліст

Сокольнікова Олена Миколаївна

4-35-97

Головний спеціаліст

Богуцька Віра Якимівна

-

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами

Бойченко Віктор Васильович

4-07-71

Провідний спеціаліст

-

-

Спеціаліст

-

-

Начальник відділу комунікацій з громадськістю

Якименко Людмила Олександрівна

4-29-66

Головний спеціаліст

-

-

Головний спеціаліст

-

-

Начальник архівного відділу

Патлатюк Евген Миколайович

4-32-87

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій і охорони здоровя

Даниленко Генадій Іванович

4-32-30

Начальник відділу адміністративних послуг

Албул Олена Володимирівна

4-31-58

Адміністратор

Журавльова Зоя Іванівна

4-31-58

Адміністратор

Антонова Наталья Володимирівна

4-31-58

Завідуюча сектором -  державний реєстратор

Чумаченко Лариса Юріївна

4-31-58

Державний реєстратор

Ногай  Валентина Петрівна

-

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі і туризму

Гончаренко Василь  Васильович

4-03-82

Головний спеціаліст

Ігнатенко Наталя Борисівна

4-03-82

Головний спеціаліст

-

4-03-82

Начальник відділу агропромислового  розвитку, екології  і природних ресурсів

Козлов Григорій Семенович

4-37-87

Заступник начальника відділу

Переверзєва Тетяна Леонідівна

4-06-95

Головний спеціаліст

Козлова Марина Михайлівна

4-06-95

Головний спеціаліст

-

4-06-95

Головний спеціаліст

Волкова Тетяна Василівна

4-10-82

Головний спеціаліст

-

4-10-82

Начальник відділу  регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства

та розвитку інфраструктури – головний архітектор

Скопкін Сергій Іванович

4-21-68

Головний спеціаліст

-

-

Головний спеціаліст

-

-

Т.в.о. начальника відділу освіти та молодіжної політики

-

4-00-90

Головний спеціаліст

Ростовцева Ірина Сергіївна

4-02-07

Головний спеціаліст

Сухова Тетяна Миколаївна

4-26-47

Головний спеціаліст

-

-

Головний спеціаліст

-

-

Начальник відділу культури, нацiональностей та релiгiй 

Опаріна Лідія Федорівна

4-10-04

Головний спеціаліст

-

4-10-04

Головний спеціаліст

-

4-10-04

Начальник служби у справах дітей

Мусафір Наталя Георгівна

4-35-37

Завідуюча сектором соціального захисту та профілактики правопорушень серед дітей  

-

4-19-86

Головний спеціаліст

-

4-19-86

Начальник відділу з питань усиновлення, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання  

Юрінова Олена Сергіївна

4-35-37

Головний спеціаліст

Столяренко Ірина

4-19-86

Головний спеціаліст

Мерзликіна Анна Володимирівна

4-19-86

Начальник управління соціального захисту населення

Пашкіна Галина Петрівна

 

Заступник начальника управління – начальник відділу соціального обслуговування інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни та праці

Остапчук Валентина Дмитрівна

4-08-35

Начальник відділу з питань праці  та соціально-трудових відносин

Николенко Яна Михайлівна

4-30-75

Відділ призначення соціальних допомог та субсидій

Ігнатенко Тетяна Михайлівна

Бондар Євген Борисович 

4-32-78

Начальник фінансового управління

Хлопіна Тамара Василівна

4-15-47

Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів на дому

Кожухар Любов Збігнівна

4-31-54

Центр зайнятості

Сіраш Марина Борисівна

4-29-78

КРЦСССДМ

Афенді Вячеслав Дмитрович

4-28-03

Червоний Хрест

Мажарова Валентина Павлівна

6-27-52