01.03.2018

ВЕСНА ПРИЙШЛА!?

     Календар запевнює нас у тому, що сьогодні розпочалася весна. Але мінус чотирнадцять та сніг по коліно наштовхують на думку, що Дід Мороз затримався, щоб поздоровляти жінок зі святом 8 Березня.

     А Кілійський районний центр зайнятості працює, не дивлячись на незвичну, скоріше надзвичайну, ситуацію, у штатному режимі. Тільки в ці дні біля вхідної двері з’явився новий атрибут – віник, бо снігу навколо дуже і дуже багато.

     В перервах між прийомами клієнтів фахівці центру, а колектив суто жіночій, вирішив підтримати ініціативу Одеського обласного центру зайнятості щодо проведення громадських робіт з очищення території центру  зайнятості від снігових заметів «на волонтерських засадах». І що радує – не перевелися ще справжні чоловіки! Безробітні Микола Тихонов, Орест Костів та Борис Максименко, отримавши послуги від своїх особистих консультантів, взялися  підтримати  працюючих жінок. Один з них сказав: «Ну якщо ви  завжди допомагаєте нам, чому ж нам не допомогти вам сьогодні?» Дуже просто і дуже по-людськи.

 

 

 

            В. о. директора                                        С. Соколинськам