15.03.2018

ПРИЙШОВ ЧАС ОТРИМАТИ ПРОФЕСІЮ

На початку березня до Кілійського районного центру зайнятості звернувся мешканець Кілії Анатолій Бутрин, маючи намір отримати професію за сприяння служби зайнятості. Під час бесіди з фахівцем центру він сказав: «Я нещодавно подумав: скоро мені стукне тридцять, а професії я не маю». Тому 20 березня Анатолій почне здобувати в Одеському ЦПТО професію офіціанта.

Чому саме офіціанта? Анатолій розповідає: «Колись я працював офіціантом, правда, неофіційно, і мені ця робота до душі. Подобається спілкуватися з людьми, робити приємнішим їх життя. До того ж, є можливість кар’єрного росту. Досвідчений офіціант може стати адміністратором зали. І ще є шанс працювати на пасажирських лайнерах. А тут вже без «корочки» ніяк не обійтися. До звернення в центр зайнятості я працював експедитором, але це – не моє. Я вважаю, що кожен повинен займатися своєю справою».

Анатолій отримав направлення на навчання в Одеський центр професійно-технічної освіти. Залишається сподіватися, що його подальша життєва історія стане черговим підтвердженням  крилатої фрази Конфуція: «Обери собі роботу до душі, і  ти не будеш працювати жодного дня в своєму житті».