10.07.2018

ОРІЄНТУЄМО НА РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА

Фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості при проведенні профорієнтаційної роботи постійно розширюють коло соціальних партнерів, які долучаються до проведення групових і масових заходів.

Серед нових соціальних партнерів – Ізмаїльський Фонд підтримки підприємництва, представники якого  взяли участь у тренінгу «Побудова кар’єри та професійний розвиток». який було проведено для безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Розповідаючи про принципи розвитку підприємницької діяльності,  консультант Фонду Олексій Бажан презентував Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Він  розповів про участь в Українському проекті бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, показав новітні технології вирощування нішевих культур, маркетингових ходів продажу продукції, програми Е-ваучер. Учасники семінару мали можливість побачити успіхи осіб, які брали участь у проекті. Презентація супроводжувалася яскравими по формі та насиченими по змісту слайдами.

Враховуючи, що економіка Кілійського району має аграрний характер, а серед безробітних, що перебувають на обліку, чимало сільських мешканців та осіб, що займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції, плодоовочівництвом і бджільництвом, цей семінар був актуальним і корисним.

Учасники заходу отримали базову інформацію для старту і просування власного бізнесу, отримали брошури, буклети, інформаційно - довідкові матеріали. Кількість запитань, які надійшли до консультанта Фонду, свідчила про те, що аудиторія зацікавилася запропонованим матеріалом. А відповіді на запитання були вичерпними.

І після закінчення заходу його учасники не спішили розходитися, підходили за індивідуальними консультаціями, обговорювали почуте.

Один з учасників тренінгу, кілієць Олег Владиченко,  поділився враженнями:  «Мене ця тема зацікавила. Я давно розмірковую про власний бізнес щодо заморозки ягід та фруктів. Край наш  багатий - росте все: від полуниці навесні до винограду восени, а  зберегти і транспортувати складно. Почув від Олексія багато корисного. На жаль, наша біда – відсутність інформації. Тому вдячний працівникам центру зайнятості за організацію цього заходу і вважаю, що такі тренінги треба проводити і надалі».