28.05.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу»

Відповідно до пункту 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування відділом регіонального розвитку містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Кілійської райдержадміністрації підготовлено для оприлюднення проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу».

Проект цього регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації підготовлено з метою одержання зауважень та пропозицій.

 

Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця:

- відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури на поштову адресу (68300,           м. Кілія,  вул. Леніна 44);

- представництву Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Одеській області на електронну (regpol@odessa.gov.ua) або поштову адресу (вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65107).

 

Довідки за телефоном: (04843) 4-32-30.

 

 

Начальник відділу

регіонального розвитку,

містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства

та розвитку інфраструктури

райдержадміністрації                                                                                                  С.І. Скопкін