28.05.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Кілійському районі»

Відповідно до пунктів 10, 58, 60, 61 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень та забезпечення необхідного рівня та якості пасажирських перевезень та безпеки дорожнього руху відділом регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Кілійської райдержадміністрації підготовлено для оприлюднення проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Кілійському районі».

Проект цього регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації підготовлено з метою одержання зауважень та пропозицій.

 

Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця:

- відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури на поштову адресу ( 68300, м. Кілія, вул. Леніна, 44);

- представництву Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Одеській області на електронну (regpol@odessa.gov.ua) або поштову адресу (вул. Канатна, 83, м.Одеса, 65107).

 

Довідки за телефоном: (04843) 4-32-30.

 

 

Начальник відділу

регіонального розвитку,

містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства

та розвитку інфраструктури

райдержадміністрації                                                                                                  С.І. Скопкін