01.02.2019

Інформація Про хід виконання Указу Президента від 21.02.2017р. №43/2017 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» за 2018 рік

         На виконання резолюції  голови Одеської обласної  державної адміністрації від 03.03.2017р. 172/ДВО-10, з метою виконання вимог Указу Президента України від 21.02.2017р. №43/2017 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки», розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 14.03.2018 року № 230/А-2018 «Про затвердження плану заходів Одеської обласної державної адміністрації щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», Кілійська районна державна адміністрація повідомляє наступне.

       Реалізація виконання вимог даного Указу Президента України в Кілійському районі знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації. Саме тому Кілійською районною державною адміністрацією затверджено розпорядження від 19.04.2018 року № 194 «Про затвердження плану заходів Кілійської районної державної адміністрації щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік». Питання про стан виконання  даної Концепції протягом 2018 року розглядалось  райдержадміністрацією на семінарах – навчаннях з міськими та сільськими головами, нарадах за участю представників виконавчої влади та місцевого самоврядування району, засіданнях громадської ради при Кілійській районній державній адміністрації, «круглих столів» за участю громадськості та учнівської молоді району.

       У виконанні пунктів Плану заходів вище зазначеного розпорядження приймали участь відділи культури, національностей та релігії, освіти  та молодіжної політики, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, економічного розвитку і торгівлі, комунікацій з громадськістю, громадськість та учнівська молодь Кілійщини. 

        Так, з метою підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівня довіри до НАТО як до інституції, яка відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки,  структурними підрозділами райдержадміністрації протягом звітного періоду  проводились тематичні семінари, лекції для учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів з питань державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України, публічні заходи із залученням представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації.  Матеріали за даною темою періодично висвітлюються у місцевих ЗМІ. На веб-сторінці Кілійської райдержадміністрації офіційного веб-сайту Одеської обласної державної адміністрації створено розділ «Концепція вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки», в якому розміщено нормативно-правові документи та новини за даною темою.

       Робота з даних питань триває, висвітлюється в місцевих ЗМІ, в соціальних мережах Інтернету та залишається на контролі в райдержадміністрації.

 

Начальник відділу комунікацій з

громадськістю райдержадміністрації 

                      Л.О. Якименко