08.08.2018

Зміни у житлових субсидіях.

Кому потрібно повторно здати документи для переоформлення субсидій на наступний період 2018-2019рр.).

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ та визначення такою, що втратила чинність, постанови КМУ від 28 грудня 2016 р. № 1022» затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій та передбачено призначення субсидії на наступний період лише на підставі нових заяв та декларації , якщо у складі домогосподарства є:

- особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії і в цьому періоді:

1)     за інформацією ДФС, пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи; або

2)  вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/ або

3)    вони не сплатили єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

-внутрішньо переміщені особи;

- особи, які є орендарями житлових приміщень(будинків);

- особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою, але проживають;

- особи, які зареєстровані в житловому приміщені, але фактично в ньому не  проживають;

- особи, які здійснили купівлю (або набули права власності в інший законний спосіб) житла, земельної ділянки, товарів або оплатили послуг на суму більше 50 тис. грн.

 

 

Нові заяву та декларацію потрібно заповнити та подати до Управління соціального захисту населення Кілійського району за адресою:  м. Кілія, вул. Миру, 48.