11.06.2018

Забезпечення житлом дітей-сиріт – на контролі у влади

Питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа за державні кошти знаходиться на постійному контролі в Кілійській райдержадміністрації.

На виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2016-2018 роки Кілійська районна державна адміністрація, в межах своїх повноважень,  купує 1- кімнатні та 2-кімнатні квартири для вищезазначених категорій населення.

Квартири повинні відповідати встановленим санітарним та технічним нормам (придатні для проживання).

Кошти за квартиру перераховуються на підставі нотаріально оформленого договору купівлі-продажу через органи Держказначейства на розрахунковий рахунок продавця за безготівковим рахунком у гривні.

Вартість квартири повинна включати всі витрати, пов’язані з оформленням  права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).

Просимо бажаючих продати квартиру надавати свої пропозиції разом з копіями технічного паспорту та документів, підтверджуючих право власності на нерухоме майно, до служби у справах дітей Кілійської районної державної адміністрації за адресою: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 44, (4-й поверх, каб. 39 або 42), тел. (04843) 4-35-37.

Шановні мешканці району! Давайте разом допоможемо дітям отримати своє власне житло.