12.08.2019

Щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

  12 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Наталя П’ятун провела чергову апаратну нараду з керівниками відділів, секторів, спеціалістами апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Так, з питанням про контроль за проведенням капітальних та поточних ремонтних робіт у закладах освіти доповіла     Журавльова Зоя Іванівна – т.в.о начальника відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації.    Козлов Григорій Семенович, начальник  відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації проінформував присутніх про державну підтримку сільськогосподарських виробників, фермерських господарств в галузі рослинництва та тваринництва. Аналіз  цінової ситуації на ринку продовольчих товарів району зробив     Гончаренко Василь Васильович, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації.  Про стан виконавської дисципліни при роботі з документами та зверненнями громадян, які перебувають на контролі у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації       доповіла    Сухова Тетяна Миколаївна -  в.о. начальника  відділу  діловодства та контролю апарату  райдержадміністрації.

     Голова райдержадміністрації Наталя П’ятун підсумувала роботу наради та надала  ряд рекомендацій і доручень керівникам структурних підрозділів, відповідно до покладених на них повноважень. Визначила терміни їх виконання.