25.03.2020

ВІЗЬМІТЬ ДО УВАГИ!

   

     Одеський обласний центр зайнятості в умовах карантину, який оголошено з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19), працює в особливому режимі.
Для тих, хто зараз шукає роботу або працівників - онлайн сервіси на вебсторінці Одеського ОЦЗ https://ode.dcz.gov.ua/ «Електронний кабінет»
   Тут можна створити власне резюме, ознайомитись з інформацією про тимчасову занятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Обробка персональних даних осіб, які шукають роботу, здійснюється центром зайнятості з урахуванням вимог Законів України «Про захист персональних даних» і «Про інформацію».

База вакансій
Можна в режимі онлайн ознайомитись з вакансіями по всій Україні і зокрема в Одесі і області.


База резюме
Онлайн тестування

Також, для вас:
Ютуб канал "Перспектива" https://www.youtube.com/channel/UCceLHDR-zHL2xapSTwUlQGA… де щодня розміщуються актуальні вакансії дня.
Ютуб канал "Рынок труда Одесса" https://www.youtube.com/channel/UCwQJM8oP5aluWfpmcqAE9Pg… з якого можна дізднатись про події служби зайнятості.

Одеський обласний центр зайнятості нагадує, що усі виплати допомоги по безробіттю в умовах карантину не припиняються.