08.01.2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ПРОФЕСІЇ МОЄЇ ГРОМАДИ»!

     В рамках профорієнтаційного проекту «Моє майбутнє – в моїй громаді» Одеським обласним центром зайнятості було проведено фотоконкурс «Професії моєї громади», в якому брали участь і учні загальноосвітніх шкіл Кілійського району. Метою конкурсу було підвищення рівня компетентності учнівської молоді у сфері професійного самовизначення і проводився він з 01.12.2019 року до 10.12.2019 року.
   Свої фотороботи конкурсанти розміщували на сторінці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості у мережі Facebook. Найкращі роботи визначалися за кількістю поставлених «Like»♥ («подобається») під фото.

     У районному етапі конкурсу перше місце за кількістю голосів виборола учениця 9 класу Трудівської ЗОШ Ганна Калашникова – дівчина, яка, зі слів її викладачів, завжди займає активну життєву позицію, добре вчиться, приймає участь у всіх заходах, що проводяться у школі та у селі, перемагає у районних олімпіадах, любить танцювати та красиво співає.

    На другому місці - Анастасія Кожухарь, яка закінчує у цьому році  Дмитрівську ЗОШ. Настя отримує стипендію від районної ради, захоплюється філологією, танцями, не  тільки сама добре танцює, а вчить основам хореографії  учнів молодших класів.

    І третє місце – у учня 8-Б класу Кілійської ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1-ліцею Тимура Жур’яна. Хлопець має широкий спектр інтересів: фізика, фотографія, займається танцями та відвідує болгарську воскресну школу.

     У обласному етапі конкурсу завдяки активності всіх, хто підтримав своїми голосами фотороботу Ганни Калашникової, саме вона і стала переможницею.  Днями завідувач сектору профорієнтації Зінаїда Рождественська урочисто вручила їй винагороду від обласного центру зайнятості – почесну грамоту, монопод для селфі і набір канцелярських дрібдниць, які завжди в нагоді школярам.

     Фахівці філії щиро вітають переможців, дякують всім, хто підтримав їх своїми «лайками», і очікують нових перемог своїх юних земляків у нових конкурсах!