16.07.2020

Відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

       16 липня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Вячеслав Семенюк.

        Важливими питаннями порядку денного були:

1. Про стан впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей (у випадку їх виникнення) на об’єктах підвищеної небезпеки в Кілійському районі.  

2. Про стан укладення договорів на постійне та обов’язкове обслуговування аварійно-рятувальними службами об’єктів і окремих територій в Кілійському районі.      

3. Про заходи щодо забезпечення протипожежного та техногенного захисту закладів освіти у ході їх підготовки  до 2020-2021 навчального року.

4. Про попередження епідемічних ускладнень серед населення внаслідок надзвичайних ситуацій, викликаних повенями.

5.  Про поновлення проведення особистих та виїзних прийомів громадян в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Кілійського району в умовах адаптивного карантину.

6. Щодо режиму роботи закладів різної форми власності та протиепідемічні заходи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  №392 від 20.05.2020 року із змінами від 08.07.2020 ПКМУ №588.

7. Про розгляд звернення Новоселівської сільської ради щодо ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 7 липня 2020 року.

      Заслухавши доповідачів та обговоривши питання, комісія ухвалила відповідні рішення. Одне з  них – про поновлення проведення особистих та виїзних прийомів громадян в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району в умовах адаптивного карантину, за умови дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами).

       На сайті райдержадміністрації буде розміщено протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації.