15.05.2019

Відбулась нарада з питання готовності районної служб, комунальних підприємств та Приморської сільської ради до обслуговування та надання комунальних послуг оздоровчим закладам, забезпечення безпеки туристів в рекреаційній зоні с. Приморське

     15 травня 2019 перший заступник голови районної державної адміністрації Андрющенко Олена  Василівна провела нараду з питання готовності районної служб, комунальних підприємств та Приморської сільської ради до обслуговування та надання комунальних послуг оздоровчим закладам, забезпечення безпеки туристів в рекреаційній зоні с. Приморське в літньому сезоні 2019 року.

    В нараді прийняли участь начальники відділів районної державної адміністрації, Приморський сільський голова, директори КП «Бірюза»  та КП «Приморське», начальник Кілійського районного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, заступник начальника Кілійського відділення національної поліції Ізмаїльського відділу ГУНП в Одеської області, начальник Кілійського МРС ГУ ДСНС в Одеській області.

     З інформаціями виступили керівники підприємств і установ району, які безпосередньо надають послуги оздоровчим закладам в сфері комунального обслуговування, охорони громадського правопорядку, дотримання санітарно-епідемічного стану, дотримання протипожежної безпеки та функціонування рятувальних постів на воді в рекреаційній зоні с.Приморське .

      Розглядались проблемні питання та шляхи їх вирішення. За підсумками наради були надані доручення керівникам служб та встановлені терміни їх виконання.

Відділ економічного розвитку,

торгівлі і туризму райдержадміністрації