10.09.2020

В Україні стартував масштабний е-learning зі сталого розвитку. Проєкт «Онлайн-освіта для сталого розвитку»

Проєкт Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» має на меті покращити доступ публічних службовців, представників бізнесу та громадських активістів до просвіти в галузі сталого розвитку. Проєкт фінансується Федеральним урядом Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Партнерами у виконанні проєкту для публічних службовців є Національна академія державного управління при Президентові України, Національне агентство України з питань державної служби та платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

«Дистанційна освіта має безліч переваг і набирає обертів в Україні та світі. Водночас є потреба в підвищенні обізнаності з питань сталого розвитку, щоб забезпечити економічні, екологічні й соціальні перетворення і передати майбутнім поколінням не тільки комфортний, а й придатний для життя світ», – прокоментував Мустафа Саіт-Аметов, керівник програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах.

За його словами, публічні службовці підвищать свою спроможність аналізувати, формувати та реалізовувати публічну політику сталого розвитку територій, представники малого і середнього бізнесу – дізнаються як саме перейти до раціональних моделей виробництва й підвищити конкурентоспроможність, а представники громадських організацій – якісно просувати ідеї сталого розвитку в Україні.

Завдяки спільним діям влади, громади та бізнесу можна ефективно реагувати на такі виклики сьогодення, як-от бідність, нерівність чи кліматичні зміни. Також спільними зусиллями можна забезпечити гідну працю, якісну освіту, захист довкілля, відповідальне виробництво і споживання та досягти 17 Цілей сталого розвитку, затверджених ООН на період до 2030. Отже онлайн-курси підкажуть, як діяти далі.

Більш детальна інформація»за посиланням.