13.03.2019

В селі Новоселівка пройшли загальні збори

        Сьогодні, 13березня 2019 року голова районної державної адміністрації Наталя П’ятун та Кілійський міський голова Павло Бойченко зустрілись з мешканцями села Новоселівка та прийняли участь у загальних зборах Новоселівської громади.

     Перед присутніми сільський голова Василій Чапкін прозвітував про свою роботу за 2018 рік. Обговорюючи підсумки роботи сільської ради та перспективи розвитку, мешканців села хвилювали питання, на які відповідав сільський голова разом з головою райдержадміністрації: робота швидкої допомоги, ФАПу; вартість тарифів на воду, подальша реалізація медичної реформи в селі, можливість роботи державного нотаріуса в районі, ремонту доріг.

        Приємною новиною для всіх присутніх стала інформація голови райдержадміністрації Наталі П’ятун про те, що вже з понеділка розпочинеться ремонт дороги Новоселівка - Фурманівка.

       Кілійський міський голова Павло Бойченко розповів мешканцям села про здобутки, досягнення  та питання, які ще потребують вирішення Кілійської об’єднаної територіальної громади та поділився своїм баченням її подальшого розвитку та розширення.