04.11.2018

В Одеській області діти, які потребують соціальної підтримки, пройшли навчання у тренерів футбольної Академії «Real Madrid»

Для дітей з усієї країни завершилося п’ятиденне тренування у відомих футбольних тренерів Академії «Real Madrid» з Іспанії. Серед них, зокрема, – талановиті футболісти-початківці, які потребують особливої уваги та соціальної підтримки. Участь у футбольному проекті для них було організовано за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

«З різних причин не у всіх наших талановитих дітей є надійна підтримка поруч. Проте в них є мрії, і вкрай важливо, аби вони здійснювалися, а талант спортсменів розкрився. Саме тому ми будуємо футбольні поля та спортивні майданчики, а також реалізовуємо такі проекти, як цей», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, це перші тренування в Україні за унікальною програмою академії «Real Madrid». Заняття тривали з 29 жовтня по 2 листопада. У проекті взяли участь діти віком від 7 до 16 років. Заявки надсилали батьки, чиї діти займаються футболом, і ті, хто перебуває у складних життєвих обставинах: переселенці, діти-сироти або з малозабезпечених чи кризових родин Одеси та області.

«Якщо у тебе є мрія, треба до неї йти, навіть коли дуже важко», — наголосив Максим Степанов під час спілкування з юними футболістами, які ділилися враженнями від тренувань.

Нагадаємо, проект Академії «Real Madrid» реалізовано у 66 країнах світу. Програма тренувань від екс-президента однойменного футбольного клубу Лоренцо Санса складається з вивчення техніки, психології, стратегії і тактики гри.