26.06.2018

В Кілійському районі відзначили День Конституції України

       Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. Саме такою датою є День прийняття Конституції України.

Сьогодні, 26 червня 2018 року в місті Кілія у сквері біля Великого Державного Прапору керівництво та колективи районної державної адміністрації, районної ради, місцевого самоврядування району,   представники трудових колективів установ та організацій, громадськість, учнівська молодь району взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Конституції України.

      Мітинг розпочався з многоголосим виконанням Гімну України вокалістами відділу культури та усіма присутніми.

      Під час святкування голова районної державної адміністрації Наталя П’ятун привітала присутніх з одним з найголовніших державних свят нашої країни та побажала всім здоров’я, миру, натхнення в роботі задля процвітання рідної Кілійщини та України.  

      За значний особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку району, вагомі досягнення у професійній діяльності, високий професіоналізм та з нагоди 22 річниці Конституції України голова Кілійської районної державної адміністрації та голова районної ради  вручили кращим працівникам району Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Конституції. Перший заступник Кілійського міського  голови вручила почесні грамоти кращим кілійцям.

      Музичні вітання для учасників урочистостей прозвучали від солістів районного Будинку культури.