14.05.2019

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – УЧНЯМ СІЛЬСЬКІХ ШКІЛ

     В травні закінчується навчальний рік в загальноосвітніх навчальних закладах, тому фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  провели дві виїзні акції мобільного центру професійної орієнтації «Обираємо професію» для учнів, вчителів і батьків  в  Мирнівській та  Трудівській  ЗОШ.

   Як зорієнтуватися у безмежному океані професій, вибрати серед них ту, яка допомогла б успішно розпочати самостійну трудову діяльність, а значить і життєвий шлях - саме це намагалась донести до підлітків фахівці філії Зінаїда Рождественська та Олена Скляренко. Крім отримання  інформації про стан регіонального ринку праці та про підприємства району, про актуальні вакансії та зміст послуг, що надає служба зайнятості, діти змагалися між собою, виявляючи кращого знавця професій. Форми роботи були досить різноманітними: це вправа-дискусія «Хто потрібен нашому селу?» та гра «Вгадай професію», конкурс на кращого знавця прислів’я про працю і ділова гра «Океан мрій». І, як відбувається на будь-яких змаганнях, переможців очікували призи. А найбільше питань фахівці філії отримали про умови навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти та можливість пройти тестування з метою професійного самовизначення на платформі профорієнтації та розвитку кар’єри.

   В Мирнівській школі в заході взяли участь 68 учнів та 6 батьків, в Трудівській - 64 учня і 6 батьків. А директор Трудівської школи Анастас Миколайович Трохимчук з початку до кінця заходу був його активним учасником.

   Залишається додати, що села Мирне та Трудове знаходяться на значній відстані від міст Кілія та Вилкове, тому і школярі, і педагоги завжди раді гостям.