05.02.2019

«СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – МАЙБУТНЄ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!»

          Ця теза стала гаслом низки заходів, які були проведені для безробітних, що перебувають на обліку в Кілійському районному центрі зайнятості, фахівцями центру за участю представників військового комісаріату. В Кілії спільні семінари з орієнтації на службу у Збройних Силах України  відбуваються доволі часто, а ось у Вилковому за участю представників райвіськомату його було проведено вперше.

            Заступник районного військового комісару М. К Шевченко, який, доречи, рік служив у зоні АТО і тільки повернувся додому, та начальник відділення офіцерів запасу і кадрів І. В. Скиба розповіли про нові умови для військових-контрактників і про те, чому варто ­вступати до лав Української армії. Вони підкреслили, що останнім часом в країні змінюється ставлення до Збройних Сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. А основною перевагою військової служби за контрактом є стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання, бо професія військового сьогодні – одна з найбільш високооплачуваних на ринку праці. Йшла мова і про перспективи кар’єрного росту, про соціальний та правовий захист військовослужбовців та можливість отримання військових професій як в  учбових частинах, так і у вищих навчальних закладах. А ще наводилися яскраві приклади проходження контрактної служби мешканцями Кілійщини.

         І робота з орієнтації безробітних на проходження служби за контрактом триватиме, а підставою для цього є спільне рішення про відбір та прийняття громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України на 2018 рік, яке підписано між Кілійським районним центром зайнятості  та районним військовим комісаріатом.