01.11.2019

СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ - АКТУАЛЬНО ТА ПРЕСТИЖНО

З метою прискорення працевлаштування з безробітними, зареєстрованими в Кілійській районній філії Одеського обласного центру зайнятості, з ними проводиться низка семінарів з техніки пошуку роботи, під час яких фахівці з профорієнтації допомагають їм із визначенням шляхів та методів пошуку роботи, роблячи при цьому акцент на власні уміння, життєвий досвід та  професійно - кваліфікаційні якості. Нерідко до таких семінарів залучаються соціальні партнери.

На черговому семінарі «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» Олена Скляренко розповідала про особливості працевлаштування в сучасних умовах, коли за допомогою Інтернету можливості знайти роботу значно розширюються, окремо зупинилася на тому, як працювати з основними джерелами вакансій.

Гостями семінару стали представники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які ознайомили безробітних з переліком професій, яких потребують сьогодні військові частини на умовах служби за контрактом. Заступник районного військового комісару Микола Шевченко і старший солдат Едуард Херсоненко розповіли про нові умови служби військових-контрактників і про те, чому варто вступати до лав Української армії. Вони підкреслили, що останнім часом в країні зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. А основною перевагою військової служби за контрактом є стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання, бо військові професії сьогодні – з найбільш високооплачуваних на ринку праці. Йшла мова і про перспективи кар’єрного росту, про соціальний і правовий захист військовослужбовців та можливість отримання військових професій як в  учбових частинах, так і у вищих навчальних закладах. Особливий наголос було зроблено на тому, що жінки також можуть проходити службу на контрактній основі.

З переліком професій, яких потребують Збройні Сили України, відвідувачі філії знайомляться і у секторі самопошуку вакансій. А робота щодо орієнтацій безробітних на службу за контрактом триватиме,  і здійснюється ця робота на підставі Спільного рішення між територіальним центром та філією про відбір та прийняття громадян України на військову службу за контрактом до лав ЗСУ, яке щороку оновлюється.