06.09.2019

СЛУЖБА У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ ЯК АЛЬТЕРНАТИВА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

     Вже п’ять років поспіль Кілійська районна філія плідно співпрацює з Кілійським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (районним військовим комісаріатом в минулому) з питань проведення профорієнтаційної роботи з безробітними та учнівської молоддю.

     Представники терцентру запрошуються до участі у семінарах, де розповідають про умови та переваги  проходження військової служби за контрактом і розглядають її як альтернативу працевлаштування. Найбільш частими гостями у філії були заступники районного військового комісару В. С. Жур’ян та М. К Шевченко, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів І. В. Скиба і старший солдат Е. В. Херсоненко, доречи, всі - учасники АТО.  Під час профорієнтаційних заходів для учнів загальноосвітнії шкіл, крім можливості проходження контарктоної служби, доводять інформацію й про навчальні заклади, в яких можна отримати військові спеціальності, яких сьогодні нагально потребують Збройні Сили України.

      У приміщенні терцентру розташована інформація щодо послуг, які надає демобілізованим військовослужбовцям державна служба зайнятості. Інформація про вакансії, військові професії та спеціальності, які потребують укомплектування, систематично оновлюється в секторі самовпошуку вакансій у приміщенні філії. І здійснюється ця робота на підставі Спільного рішення між територіальним центром та філією про відбір та прийняття громадян України на військову службу за контрактом до лав ЗСУ, яке щороку оновлюється. А головна мета співпраці – створення армії, яка забезпечена висококласними фахівцями.