03.01.2020

Шановні мешканці та гості Кілійщини!

   У ці зимові дні, осяяні Віфлеємською зіркою і зігріті душевним теплом, добротою та любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю вітаю всіх вас зі святом, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі – з Різдвом Христовим!

    Нехай тепло родинного вогнища зігріває ваші душі і серця, у кожну вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров'я, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати вас і надихати на гарні справи.

    У ці святкові дні пам’ятаємо про наших Героїв, які захищають наше мирне небо. Зібравшись за різдвяним столом у родинному колі помолимося за Україну, попросимо Божого Благословення та опіки Божої Матері для наших солдатів, для кожного з нас.

     Хай буде мир і добробут у кожній українській оселі!

    Від усієї душі бажаю усім добра і благополуччя! Нехай благословення Господнє прийде у кожну родину, принесе добробут, мудрість і взаємоповагу, терпіння та любов.    Бажаю усім родинного тепла та затишку, благословенної Різдвяної зірки, смачної куті.

     Веселих свят!


     З повагою


     Голова районної державної адміністрації                         Наталя П’ЯТУН