13.02.2020

РОЗШИРЮЄМО УЯВЛЕННЯ ПРО ПОШУК ВАКАНСІЙ

     Надання профрієнтаційних послуг безробітним – це значний спектр роботи  фахівців Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. З метою оптимізації проведення профорієнтаційних заходів до участі в них часто запрошуються соціальні партнери. Як приклад, черговий  майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи». Вела його провідний фахівець з профорієнтації Олена Скляренко, яка розповіла про сервіси служби зайнятості, які допомагають у пошуку роботу, про переваги і недоліки інших джерел вакансій, які можна отримати з Інтернет-ресурсів, особистих контактів, ЗМІ тощо. Безробітні обігравали різні ситуації, які можуть виникнути при пошуку вакансій.

     А гостем заходу був Вадим Коваль, спеціаліст Кілійського бюро правової допомоги, який поінформував про види послуг, які безкоштовно надає ця установа,  навів приклади з роботи. Особливий наголос було зроблено на тому, що при пошуку вакансій та працевлаштуванні безробітних  повинні забезпечуватися права і свобода громадян, гарантовані Конституцією. Питань до гостя заходу було чимало, особливо стосовно земельної реформи, бо більшість сьогоднішніх безробітних – це колишні працівники  сільськогосподарських підприємств, які з початком сезону польових робіт повернуться до роботи.

       Профорієнтаційний захід досяг своєї мети - розширення уявлень його учасників про сучасні технології  пошуку роботи та джерела інформації про вакансії, а також про правила здорового глузду та уникнення шахрайства при працевлаштуванні.