11.06.2018

Робота Кілійської райдержадміністрації щодо забезпечення безпечного відпочинку людей в рекреаційній зоні с. Приморське влітку 2018 року

       Питання забезпечення безпечного відпочинку людей в рекреаційній зоні с. Приморське у період оздоровчого сезону 2018 року знаходиться на постійному контролі у голови райдержадміністрації, згідно повноважень райдержадміністрації.

        8 червня 2018 року головою райдержадміністрації було проведено чергову нараду за даною темою за участю заступника голови РДА, начальника агропромислового розвитку райдержадміністрації, начальника фінансового управління, директора КП «Бірюза», Приморського сільського голови, начальника Кілійського МРС ГУ ДСНС, начальника відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Кілійського РУ Держпродспоживслужби, головного лікаря КУОЗ «Кілійський ЦПМСД».

         Робочою групою було розглянуто та проаналізовано інформацію за такими  нагальними питаннями, як стан обстеження дна акваторії пляжу рекреаційної зони с. Приморське; організація роботи рятувальної служби; комунальне обслуговування оздоровчих закладів та підприємств торгівлі та громадського харчування, забезпечення санітарного благополуччя; протипожежний стан дитячих оздоровчих закладів; організація первинної медичної допомоги в рекреаційній зоні с. Приморське. Так, вирішено питання фінансування щодо обстеження дна берега Чорного моря.  Керівник КП «Бірюза» доповів присутнім про укомплектування особового складу рятувальної служби та її матеріально-технічного забезпечення. Під час засідання голова райдержадміністрації Наталя П’ятун акцентувала увагу на відкритому питанні щодо організації централізованого вивозу сміття в рекреаційній зоні. Керівництво райдержадміністрації закликало Приморського сільського голову та керівника КП «Бірюза» разом негайно вирішити дане питання. Головою райдержадміністрації було дано доручення начальнику відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Кілійського РУ Держпродспоживслужби тримати на особистому постійному контролі якість харчування та санітарний стан рекреаційної зони с. Приморське. Члени робочої групи запропонували Приморському сільському голові та керівнику КП «Бірюза» визначитись з кандидатурою медпрацівника на території рекреаційної зони та оплати його праці. Робота з даних питань триває та залишається на контролі у голови райдержадміністрації.