05.11.2020

Пробація в дії Соціально-виховна робота та консультування суб’єктів продовжується

4 листопада 2020 року персонал Кілійського районного відділу філії  Центру пробації в Одеській області спільно з фахівцем Кілійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Антохі провели сумісний захід за темою: «Шкідливі звички та їх вплив на здоров’я». В умовах посилення карантинних заходів, з метою недопущення розповсюдження Совід-2019, захід було проведено у форматі відео-конференції.

        Метою проведеного заходу є інформування клієнтів пробації про наслідки вживання наркотичних засобів, ознайомлення з нормативною базою кримінальної відповідальності за розповсюдження і зберігання наркотичних засобів; підвищення обізнаності клієнтів пробації про шкідливі звички (куріння, алкоголізм, наркоманія, токсикоманія), причини їх виникнення і поширення, а саме: соціальна узгодженість, задоволення, цікавість, відхід від стресу, невміння використовувати вільний час, відчуження та невлаштованість в житті.

       «Шкідливі звички, що формуються ще в молодості, негативно впливають на  подальше життя людини. Нерідко ці звички спонукають громадян переступити межу дозволеного і приводять їх на лаву підсудних. А далі слідство, суд і установи виконання покарання. Не дати зламатись, повірити в себе, допомогти стати на шлях виправлення – те, що нині суспільство повинно зробити для таких людей,» – зазначила очильниця Кілійського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській  області підполковник внутрішньої служби Людмила Дрібноход.

       Фахівець КРЦСССДМ розповіла присутнім про шкідливість наркотиків та тютюну, їхній вплив на психіку та організм людини, ознайомила їх із пріоритетами здорового способу життя. Також, вона зазначила, що «…здоровий спосіб життя, заняття фізкультурою, спортом, уміння розважатися та мати власні приємні звички – надає великі можливості для розвитку особистості, уміння знайти свій шлях у житті та бути здоровим і активним до глибокої старості!»

      Під час заходу присутніми були обговорені шляхи подолання залежностей та  методи лікувально - профілактичної допомоги.

      Після закінчення заходу суб’єкти пробації отримали роздатковий матеріал з відповідної тематики.