23.03.2020

Пробація у дії! Практика складання досудової доповіді - працюємо разом з правниками

     Практика свідчить, що навіть незважаючи на майже півторарічний досвід реалізації досудової пробації, у практичних працівників доволі часто виникають питання, пов’язані з процесом складення та змістом досудової доповіді. Не завжди зорзумілим є й значення цього документу для осіб, які так або інкше причетні до збирання інформації та її передачі суду.

    По суті, досудова доповідь є дослідженням життевої ситуації обвинуваченого та має на меті забезпечення суду інформацією щоджо обставин і можливостей особи, які доцільно врахувати при призначенні покарання.

    Саме тому начальником Кілійського районного відділу Кілійського районного відділу філії державної установи “Центр пробації” в Одеській області Людмилою Дрібноход було ініціїровано зустріч з правниками району. Так очильниця відділу пробації і представники ГО Кілійського району “Громада” та адвокатського об’єднання “Громада правників” Олександр Жур’ян та Руслан Жур’ян провели робочу зустріч, під час якої було обговорено найактуальніші питання, які виникають під час складання досудової доповіді.