15.10.2020

Пробації в дії до Дня захисника України

      14 жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»),  українці відзначають ще одне з патріотичних свят -  День захисника України.

      З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед суб’єктів пробації в рамках відзначення Дня захисника України працівниками Кілійського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  для своїх підоблікових були проведені заходи патріотичного спрямування.                                                                        

      Під час заходів фахівець з питань соціальної роботи зі суб’єктами пробації Людмила Якименко звернулась до історичних «коренів» цих свят: розповіла про   роль козацтва в історії українського народу, народження у 1918 році та становлення Червоної Армії.  Вона зазначила, що це  свято – День захисника України - увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Боронити батьківську віру, благословенний край своїх славних пращурів, сини і дочки України завжди вважали святим обов’язком. Це також день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. І сьогодні захисники  України – герої, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, вони зміцнюють нашу віру у стабільний, гармонійний розвиток нашої країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості.