08.11.2018

Православна громада Свято - Дмитрівського храму міста Кілія відзначає храмове свято та 110-у річницю своєї церкви

8 листопада 2018 року, в день вшанування православною церквою пам’яті Святого Великомученика Димитрія Солунського, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський звершив Божественну літургію в Свято-Дмитрівському храмі міста Кілії у співслужінні Благочинного православних церков Кілійського округу, протоієрея отця Михайла та духовенства.

       Після завершення богослужіння був відслужений святковий молебень, після чого митрополит Агафангел звернувся до численних віруючих з архіпастирським словом, в якому привітав усіх присутніх з значною подією - саме сьогодні парафія святкує 110 річчя цього храму. Він нагородив Почесними Грамотами та відзнаками голову райдержадміністрації, Кілійського міського голову, начальника відділу культури РДА, благодійників міста «в благословение за усердные труды во славу Святой Православной Церкви».

      Словами великої вдячності за активну участь в житті православної громади району та квітами високого гостя вітали керівники місцевої влади. Також, голова Кілійської районної  державної адміністрації Наталя П’ятун привітала всіх парафіян храму зі 110-ю річницею та від імені всіх гілок місцевої влади вручила настоятелю Свято-Дмитрівської церкви отцю Василю (Готлібу) пам’ятний подарунок та квіти.

     Сьогодні в Кілійському районі храмові свята відзначають також Дмитрівська та Фурманівська православні релігійні громади.