12.04.2019

Питання проходження альтернативної (невійськової) служби на постійному контролі в райдержадміністрації

     Сьогодні, 12 квітня 2019 року, під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Петрівни Пашкіної проведено засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби.

    У засідання взяли участь представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, районної філії обласного центру зайнятості, районного військового комісаріату, юридичного сектору райдержадміністрації. На порядок денний засідання було винесено питання про направлення двох громадян Кілійського району з релігійної громади «Об'єднана Церква Християн Віри Євангельської» та «Свідки Єгови» на альтернативну (невійськову) службу замість проходження строкової військової служби на підставі поданої ними заяви.
     У ході розгляду вищезазначеного питання членами робочої групи було з’ясовано порядок проходження та направлення громадян України на альтернативну (невійськову) службу, перелік релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, перелік підприємств, установ, організацій, що перебувають у державній або комунальної власності, на яких громадяни можуть проходити альтернативну службу.
    За результатами обговорення робочою групою було прийнято рішення щодо направлення громадян на альтернативну (невійськову) службу на комунальне підприємство району «Житловий сервіс» та до Фурманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації