10.09.2020

Підсумки проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи» в Кілійському районі

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання розпорядження голови Кілійської районної державної адміністрації від 10.08.2020 року № 135

«Про проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи» в Кілійському районі»

 

       На виконання  вищезазначеного розпорядження проведена наступна робота:

      В ході проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи» голова Кілійської міської ради вручив портфелі та шкільне приладдя 28 дітям з сімей соціально незахищених категорій.

    В ході благодійної акції на території Вилківської міської ради охоплено 3 сім’ї, в яких виховується діти шкільного віку, яким придбані набори шкільного приладдя та канцтовари. Кошти на придбання залучено з місцевого бюджету.

    Приозернянська сільська рада організувала обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, звертаючи увагу на їх підготовку до нового навчального року та осінньо-зимового сезону. Надано гуманітарну допомогу 5 сім'ям, в яких проживають 9 дітей у вигляді одягу, взуття, канцелярських товарів та шкільного приладдя.

    Виконавчим комітетом Приморської сільської ради виділені кошти з місцевого бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги для придбання шкільного приладдя 11 дітям шкільного віку з соціально незахищених та пільгових категорій.

     В рамках проведення даної акції виконкомом Василівської сільської ради були придбані набори шкільного приладдя для дітей із сімей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Приватними особами була надана гуманітарна допомога (одяг) для дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для інших дітей із малозабезпечених багатодітних сімей, а також надано всім учням школи та дитсадку безкоштовні солодощі-морозиво. Для першого класу Василівського НВК придбано килим на підлогу, два дитячих крісла, набір спортивного інвентарю.

    Червоноярська сільська рада при проведенні благодійної акції «Готуємо дітей до школи» підготовила пакунки з канцтоварами.

   З місцевого бюджету Новоселівської сільської ради придбано спортивний інвентар для першокласників. Проведено обстеження сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, щодо підготовки дітей до початку занять. Всі діти до початку навчального року підготовлені.

    Виконавчим комітетом Фурманівської сільської ради були придбані шкільні набори для першокласників у кількості 15 наборів та урочисто вручені.

   Напередодні нового навчального року спеціалістами Кілійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано 17 кризових сімей, в яких 36 дітей отримали набори канцелярських товарів. Також кожна дитина отримала шкільну форму, взуття, та багато іншого одягу. Завдяки наданій благодійній допомозі діти та підлітки отримали можливість підготуватись до нового навчального року. З батьками було проведено бесіди та надано консультації щодо покращення санітарно-гігієнічних умов проживання, планування сімейного бюджету, попередження насильства в сім'ї.

   Кілійським центром первинної медико-санітарної допомоги Кілійської міської ради (сімейними лікарями, педіатрами) оглянуто 5358 дітей, що складає 95% дітей шкільного віку. Видали довідки про стан здоров'я, дані рекомендації для хворих дітей диспансерної групи.

  Службою у справах дітей Кілійської райдержадміністрації, за сприянням служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації, отримано допомогу для дітей від Благодійного Фонду «Карітас Одеса УГКЦ». Яскраві рюкзаки та шкільне приладдя були роздані дітям, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території Старотроянівської, Василівської, Червоноярської та Фурманівської сільських рад району. В результаті 6 дітей-школярів, першокласників та другокласників, отримали чудові подарунки від дорослих.

Проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи» висвітлювалось на веб-сайті райдержадміністрації. Було опубліковано звернення до благодійних, громадських, релігійних організацій, установ та підприємств різних форм власності, фізичних осіб, мешканців Кілійського району щодо допомоги дітям із сімей, в яких склалися складні життєві обставини.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  

       Наталя МУСАФІР