13.06.2018

Підсумки діяльності Кілійської районної державної адміністрації за І квартал 2018 року

      12 червня 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Наталі П’ятун відбулось засідання робочої групи районної державної адміністрації щодо моніторингу оцінки результатів діяльності Кілійської районної державної адміністрації за І квартал 2018 року. В нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник Кілійського відділення ІОДПІ.

      На початку засідання Наталя П’ятун зазначила, що оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій проводиться з метою виявлення проблемних питань та підвищення ефективності виконання управлінських рішень районної державної адміністрації.

       За результатами рейтингових показників Кілійський район посів 9 місце серед 26 районів області.

      Район має найкращі показники за темпами зростання капітальних інвестицій на одну особу, обсягів прямих іноземних інвестицій на одну особу, обсягів виконання будівельних робіт, обсягів реалізації промислової продукції на одиницю населення, виробництва м’яса та яєць, стабілізувався приріст фізичних та юридичних осіб, знижується кількість облікованих правопорушень.

      Одним із позитивних рейтингових показників є відсутність заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах району.

      Найвищий рівень оцінки (1 місце) район отримав за суттєве зниження податкового боргу.

      Після детальної інформації доповідача – начальника відділу економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації керівниками структурних підрозділів були надані пояснення по показниках, де спостерігається зниження.

       За результатами наради було окреслено низку актуальних завдань та надані доручення, які спрямовані на покращення ситуації рейтингової оцінки діяльності райдержадміністрації в подальшому.

 

 

Відділ економічного розвитку,

торгівлі і туризму районної

державної адміністрації