21.07.2020

Максим Куций зустрівся з мешканцями Окнянського району

Керівник Одеської облдержадміністрації Максим Куций відвідав Окнянський район та зустрівся з місцевими жителями.

«Поспілкувався з мешканцями про найбільш хвилюючі для них питання. Обговорили ремонт доріг, будівництво амбулаторій та ремонт шкіл. Щоб усі мешканці могли поставити цілеспрямовані питання, разом з нами до району приїхали керівники правоохоронних органів регіону, ДСНС області та профільних департаментів облдержадміністрації», — зазначив Максим Куций.

Обговорювали ремонт дороги Р-33 Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка - /М-16/. Наразі на трасі вже завершено капітальний ремонт першої ділянки, цього року планується здати ще дві. Всю трасу відремонтують до кінця 2021 року.

Також говорили про рух вантажного транспорту районом. На трасі Р-33, яка проходить через Окнянський район, буде встановлено габаритні-вагові комплекси. Представники поліції візьмуть питання безпеки руху під додатковий контроль.

Принциповим питанням розвитку району є будівництво школи у селі Ставрове, яке відбувається за президентською програмою «Велике будівництво». Керівник Одеської ОДА доручив підряднику прискорити роботи.

В процесі розмови піднімалася тема будівництва сільських амбулаторій, а також проблематика відсутності спеціалістів для роботи закладу. Департамент охорони здоров'я ООДА шукає медичних фахівців для району.

Максим Куций зазначив, що зустріч вийшла дуже жвавою та насиченою. Він висловив вдячність мешканцям Окнянського району за чесність та активну позицію. Всі питання взяті під контроль та будуть вирішені найближчим часом.