14.11.2019

КРЦСССДМ інформує:

     04 листопада 2019 року  в приміщені Кілійської районної державної адміністрації відбулась селекторна нарада ОДА у режимі відеоконференції, на тему: «Питання взаємодії суб’єктів, щодо профілактики дитячої бездогляданості, безпритульності, правопорушень та їх соціального захисту», на якій були присутні керівники соціальних структурних підрозділів РДА. 

    У зв'язку з недавньою трагедією, яка сталася в Одеській області, заступник голови ОДА Віталій Свічинський доручив перевірити усі будинки і медичні палати, де знаходяться діти з неблагополучних сімей, а також занедбані приміщення. Крім того рекомендував обстежити сім’ї в яких діти залишають місце свого постійного проживання та здійснити перевірку родин, в яких діти не відвідують школи.

       З метою своєчасного виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, 05.11.2019 року фахівцями соціальної роботи Кілійського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді проведено черговий рейд по сім’ям, які опинилися в складних житєвих обставинах.

       В ході рейду відвідано 8 сімей, в яких виховуються 18 дітей. Перевірені умови виховання та проживання дітей в сім’ях, складені акти обстеження житлово-побутових умов.  Під час відвідувань сімей перевірено наявність твердого палива на опалювальний період, забезпеченість продуктами харчування в цих сім’ях, наявність одягу та взуття у дітей відповідно до віку та сезону.

      З батьками були проведені соціально-профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, створення та дотримання належних умов проживання та виховання дітей, надано роз’яснення щодо раціонального використання коштів, особливу увагу приділено цільовому використанню одноразової допомоги при народженні дитини в сім’ях.

    З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв.