06.02.2019

Конкурс «Жінка-року 2018»

     05 лютого 2019 року, в приміщенні районної державно адміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо  проведення районного конкурсу «Жінка року-2018». В роботі зазначеного оргкомітету прийняли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, Кілійської міської ради та ЦРЛ.  

     На засіданні організаційного комітету були розглянуті питання щодо визначення термінів подання документів для участі у районному конкурсі «Жінка року-2018», обговоренні пропозицій щодо визначення кількості номінацій, форми проведення конкурсу, тощо.

    За підсумками проведеної роботи було вирішено визначити термін подання документів для участі у зазначеному конкурсі з 06.02 по 20.02.2019 року за номінаціями:

- промисловість,  будівництво, енергетика, транспорт і зв’язок;

- сільське господарство, фермерство;

- освіта та наука;

- культура, мистецтво;

- охорона здоров’я;

- торгівля та послуги;

- материнство;

- державне управління;

- місцеве самоврядування.

    За умовами конкурсу  кандидатури висуваються органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності у тому числі Вилківської та Кілійської об’єднаних територіальних громад.

    Для участі  у Конкурсі до комісії районного конкурсу «Жінка року-2018» в термін до 20 лютого 2019 року подаються наступні матеріали:

- заявка-клопотання про участь у Конкурсі, завірена печаткою організації або установи, що порушує клопотання із зазначенням номінації на яку претендує учасник конкурсу;

- характеристика-подання на учасницю Конкурсу, її показники діяльності; здобутки виробничі, наукові, громадські тощо, завірена печаткою організації або установи;

- особистий листок з обліку кадрів, фотокартка;

- рекомендаційні листи, ксерокопії грамот, посвідчень щодо державних нагород, якщо вони є;

- ксерокопія паспорту та ідентифікаційний код.

    Пакет зазначених документів просимо подавати за адресою: м.Кілія вул. Миру, 44, каб. № 40.

    Матеріали, представлені не в повному обсязі, або які надійшли пізніше встановленого терміну, комісією  розглядатися не будуть. Телефон для  довідок: 4-34-55.

 

                                                                                                             Оргкомітет