05.12.2018

Кілійським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена година спілкування на тему «Як протидіяти домашньому насильству»

          На виконання листа Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації від 09.11.2018р. № 12-20/8745, щодо проведення в Одеській області акції «16 днів проти насильства» Кілійським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  04 грудня 2018 року була проведена година спілкування на тему «Як протидіяти домашньому насильству», та на виконання листа Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації від 26.11.2018 №06/01-1174 «Лекція про нещасні випадки серед дітей » в Кілійській НВК «ЗОШ I-III ступенів № 3- ліцей» для учнів 7 класів.

           Даний захід провели: фахівець із соціальної роботи Кілійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чернієнко Анастасія Русланівна та служба у справах дітей райдерадміністрації головний спеціаліст  Соколова Олена Іванівна. Учні ознайомилися з такою інформацією : що таке домашнє насильство, хто несе відповідальність за домашнє насильство, який захист гарантовано постраждалим, та де, і як отримати допомогу. Також була освітлена тема щодо  технології, правила, процедури і прийоми роботи для зупинення булінгу в навчальному закладі, сім кроків для зупинення булінгу, психологічна, педагогічна, спеціальна допомога дітям, які стали жертвами булінгу. З метою попередження нещасних випадків серед дітей, була проведена роз’яснювальна робота на тему «Безпека користування електроприладами». Наприкінці лекції було проведено анкетування, щодо проявів насильства по відношенню до дітей, були вказані телефони «гарячої лінії»    та   підведений підсумок лекції.

 

           Фахівець соціальної служби відділу соціальної роботи Кілійського

районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Чернієнко Анастасія Русланівна