14.11.2019

Керівництво району відвідало відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, яке знаходиться в селі Десантне Кілійського району

     1 листопада 2019 року голова Кілійської районної державної адміністрації Наталя П´ятун разом із першим заступником голови  Кілійської районної державної адміністрації Оленою Андрющенко та директором територіального центру Любов’ю Кожухар відвідали відділення стаціонарного  догляду для постійного або тимчасового проживання, яке знаходиться в селі Десантне Кілійського району.

    На теперішній час всього  на обслуговуванні  в відділенні стаціонарного  догляду для постійного або тимчасового проживання знаходиться  20 підопічних. Керівництво райдержадміністрації поспілкувалися з підопічними, оглянули побутові умові їх проживання. Так, Наталя П’ятун звернула увагу на те, що у пацієнтів відділення відсутня їдальня та приміщення для прийому їжі та відпочинку. Після візиту голова райдержадміністрації звернулась до керівника Комунального некомерційного підприємства «Кілійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариси Степаненко щодо вирішення питання створення окремої зони відпочинку та харчування у цьому відділені. 

 Директор терцентру 

 Л.З. Кожухар