10.10.2018

КІЛІЙЩІНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ - СВЯТО МУДРОСТІ, ЗНАНЬ, ПРАЦІ

     Як багато вбирає учень від свого вчителя! Тому важко переоцінити значущість цієї професії. Минулого тижня педагоги приймали вітання з Міжнародним днем ​​вчителя та з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти. У минулу п'ятницю велика, майже півтисячна делегація освітян Кілійщіни (в числі 30 тисяч педагогів з усієї області), побувала на концерті, присвяченому Дню вчителя, подарованому головою облдержадміністрації Максимом Степановим. Це стало незабутньою подорожжю для педагогів.

      На районному рівні святкування пройшло 9 жовтня. В просторому залі к / ц «Скіф» зібралися представники педагогічних колективів шкільних, дошкільних та позашкільних закладів району, ДЮСШ, транспортного коледжу, професійного ліцею, музичної школи, школи-інтернату.

      Цей день подарував можливість колегам побачитися, вітати педагогів-ветеранів, сказати слова подяки своїм вчителям.

       З особливими почуттями тепла і вдячності свої вітання з нагоди професійного свята плеяди вчителів Кілійського району адресували голова райдержадміністрації Наталія П’ятун, Кілійський міський голова Павло Бойченко, керівник відділу освіти та молодіжної політики Сергій Мергут, голова районної профспілкової організації педагогів Тетяна Бойченко.

     Під гучні оплески колег велике число педагогів були відзначені грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації, міської ради, відділу освіти, обкому і райкому профспілок.

     Солодким бонусом за нелегку педагогічну працю для кожного учасника урочистості стали цукерки від команди Олександра Дубового.

       Грандіозний, яскравий концерт з нагоди професійного свята педагогічних працівників підготували і провели працівники культури, одарувавши присутніх жанрово різноманітними і емоційно наповненими концертними номерами.

(За матеріалами газети «Наше время»)