11.10.2018

Кілійською районною державною адміністрацією проведено засідання комісії з питань прав дитини

Питання захисту прав та інтересів дітей є одним з пріоритетних напрямків роботи Кілійської райдержадміністрації.

10.10.2018 року головою райдержадміністрації П`ятун Наталею Дмитрівною в районній державній адміністрації було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На засіданні комісії були розглянуті питання щодо влаштування під опіку, піклування 7 дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти були влаштовані під опіку бабусі та брата.

Загалом, з початку поточного року під опіку, піклування з виявлених 27 дітей, за рішеннями комісії та відповідно до розпоряджень голови Кілійської райдержадміністрації під опіку, піклування було влаштовано 22 дитини.

Крім вищезазначеного на засіданні комісії також розглядались питання щодо захисту прав та інтересів дітей, зокрема, про стан виконання рішень прийнятих на минулому засіданні, про надання дозволу вчинення правочину дарування житлового будинку, користувачами якого є неповнолітні діти.

Також заслухано та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підводячи підсумок засідання комісії, голова районної державної адміністрації зазначила, що турбота про дітей, захист їхніх прав - головне завдання органу опіки та піклування. Злагоджена робота зацікавлених відділів та служб району сьогодні – запорука щасливого майбутнього дітей нашої країни.

Служба у справах дітей Кілійської районної державної адміністрації