13.05.2019

Голова районної державної адміністрації П’ятун Наталя Дмитрівна провела апаратну нараду

        13 травня 2019 року  під головуванням голови районної державної адміністрації  П’ятун Наталя Дмитрівна проведено апаратну нараду за участю керівників структурних  підрозділів райдержадміністрації.

           В ході розгляду порядку денного заслухано:

          Стародубець Жанну Іванівну -    начальника відділу діловодства та контролю апарату  райдержадміністрації      

- про хід виконання Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за І квартал 2019 року;           

 - про  проведення перевірок актів і доручень Президента України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державної адміністрацій в структурних підрозділах районної державної адміністрації за І квартал 2019 року.

           Журавльову Зою Іванівну – т.в.о  начальника відділу освіти та молодіжної політики  райдержадміністрації

- про проведення атестації педпрацівників закладів освіти району.

          Козлова  Григорія  Семеновича- начальника  відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

- про державну підтримку сільгоспвиробників, фермерських господарств і галузі тваринництва у 2019 році.

         Стародубець Жанну Іванівну  -  начальника   відділу  діловодства та контролю  апарату  райдержадміністрації

- про стан виконавської дисципліни при роботі з документами та зверненнями громадян, які перебувають на контролі у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації.         

         Керівник апарату райдержадміністрації  Трясцина Віра Пантеліївна оголосила заходи на тиждень за участю голови районної державної адміністрації .        

        По завершенню наради головою райдержадміністрації  П’ятун Наталею Дмитрівною надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.