11.12.2017

Герої не вмирають!

      Кілійщина проводжає в останню путь офіцера 25-ї бригади Федора Караконстантина, який загинув 8 грудня 2017 року під час  виконання військового обов’язку в зоні антитерористичної операції на сході України.

     Караконстантин Федір Федорович народився 29 березня 1995 року в селі Старі Трояни Кілійського району.  Після закінчення середньої школи  навчався у Одеській академії сухопутних військ. Після закінчення вже лейтенантом за покликом серця пішов на військову службу за контрактом, виконував військовий обов’язок в зоні антитерористичної операції в складі 25-ї окремої десантно-штурмової бригади. Близькі та друзі пам’ятають його світлим душею, веселим, вродливим та сміливим. 8 грудня 2017 року від кулі снайпера обірвалось життя Федора. Він загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Його життя обірвалось зовсім рано, на 23-му році. Вдома на нього чекали мати та брат.
      Вічна і світла пам’ять Герою!

     Згідно спільного розпорядження в.о голови райдержадміністрації та голови районної ради 12 грудня 2017 року в Кілійському районі оголошено День трауру.

     Попрощатися з воїном можна буде 12 грудня, біля його батьківського дому в селі Старі Трояни по вулиці Жовтнева, 87.