12.09.2018

До уваги громадськості

                                                      ОГОЛОШЕННЯ

         У відповідності до п. 12  Положення  про спостережні комісії , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 року № 1042 та на виконання  п. 11  Положення про районну спостережну комісію, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.07.2011 року № 342,   повідомляємо про припинення повноважень попереднього складу районної спостережної комісії з 09 грудня 2018 року.

     Пропонуємо  трудовим колективам підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, а також громадським  організаціям   району подавати пропозиції  щодо кандидатур до  нового складу районної спостережної комісії  відповідними  листами, підписаними  керівником суб’єкта  господарської діяльності, або рішеннями  керівного органу організації.

         Прийом даних пропозицій здійснюється  у термін до 10 грудня 2018 року за адресою: м. Кілія, вул. Миру, 44, каб. №10 (районна державна адміністрація, відділ

взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції  апарату райдержадміністрації).

         Секретар спостережної комісії                                            В.В. Бойченко