07.08.2018

Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»!

        З 10 серпня 2018 року в Кілійському районі стартує благодійна акція „ Готуємо дітей до школи»,  яка буде  тривати  до 31 серпня 2018 року.

     Основна мета проведення акції – це надання  напередодні нового навчального року всебічної допомоги та досягти того, щоб кожна дитина з соціально незахищених категорій сімей, прийшла 1 вересня до школи забезпечена одягом, взуттям та канцелярським приладдям. Акція проводиться в кожному населеному пункті Кілійського району. Варто зауважити, що такий захід проводиться вже котрий рік поспіль.

         В ході проведення акції в 2017 році  за рахунок  коштів місцевих бюджетів та залучених спонсорських та благодійних організацій 125 дітям  із соціально незахищених категорій сімей надано  шкільне приладдя, одяг та  взуття. Службою у справах дітей райдержадміністрації за сприянням  керівника ТОВ «Південний -1» Шидера І.І. були придбанні шкільні рюкзаки та шкільне приладдя для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей-інвалідів.

     КРЦСССДМ була надана гуманітарна допомога 50 сім»ям в яких проживає 273 дітей.

     На території Кілійського району проживає 42 родини, в яких виховується 88 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, 150  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 178 дітей з інвалідністю та  32 дитини переселенців.

     В акції  можуть прийняти участь  всі небайдужі до долі дітей – благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, фізичні особи

    Меценатство та благодійність завжди вважаються у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою, особливо коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги.

     Координатором  акції „ Готуємо дітей до школи” в Кілійському районі є  служба у справах дітей райдержадміністрації.        

   Бажаючі допомогти дітям, які опинились в складних життєвих, обставинах, дітям з інвалідністю, дітям переселенцям, дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування канцелярським та шкільним приладдям, одягом або взуттям, можуть звернутись до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою:   м. Кілія, вул. Миру , 44, (каб. № 39, 42). Також додаткову інформацію ви можите  отримати за телефоном  4-35-37.   

    Шановні мешканці Кілійського району ! Будь-яка  Ваша допомога та   небайдужість  допоможе дітям з соціально незахищених верств населення. Не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на підтримку дорослих.    

Завідувач сектору ССД

Кілійської РДА                               О.В.Владимирець