11.06.2018

Апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації

11 червня  2018 року  під головуванням  голови Кілійської  районної державної адміністрації  Н.Д. П’ятун  відбулась апаратна нарада за участю керівників структурних  підрозділів райдержадміністрації.

 В ході розгляду порядку денного заслухано:

  - Даниленка Г.І. – в.о. начальника вдіділу  регіонального розвитку, містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку  інфраструктури райдержадміністрації:

 - про підготовку об»єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

 

   -Козлова Г.С. – начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:

 

   - про протипожежну безпеку при зборі врожаю 2018 року в сільськогосподарських підприємствах району.

 

 -Стародубець Ж.І. – начальника відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації:

 

   - про стан виконавської дисципліни при роботі з розпорядженнями та дорученнями голови райдержадміністрації;

  -  про стан  виконавської дисципліни при  роботі з документами та зверненнями громадян, які перебувають на контролі у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації.

 

         За результатами наради керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації надані конкретні завдання для їх відпрацювання в межах своїх повноважень:

 

          Заступнику голови районної державної адміністрації   Дамаскіну М.В., начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Козлову Г.С. :

 

          1.Надати дієві  пропозиції щодо підвищення орендної ставки за землю.

 

          Керівник апарату райдержадміністрації  Трясцина В.П. оголосила заходи на тиждень за участю голови районної державної адміністрації .