04.07.2018

4 липня – День Національної поліції

           Після Революції гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні силових структур, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи. Восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції, а 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну поліцію». Відповідно до нього основними завданнями Нацполіції є реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.

          Указом Президента від 4 квітня 2018 року  встановлено в Україні свято — День Національної поліції України, яке відзначається щорічно 4 липня.

Шановні співробітники  поліції Кілійщини!
       Щиро вітаємо вас із професійним святом!

  
        Ви стоїте  на сторожі справедливості і безпеки громадян.  У вас мужня та відповідальна місія: оберігати від злочинних зазіхань мир і спокій  мешканців, їх життя, здоров’я та майно, захищати інтереси держави і суспільства. Впевнені, що кожен із вас з честю виконує поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку.
        Бажаємо високих професійних досягнень, широкої громадської поваги,  міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя! 

                                               Голова районної                                                            Голова

                                               державної адміністрації                                                районної ради

                                                                Н. Д. Пятун                                                           О. І. Дубовий