14.02.2020

Кілійщина відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

     15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці з дня виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, український народ вшановував тих, хто пройшов горнило війни в гарячих точках світу та в Республіці Афганістан.

     Розпочались вони в місті Кілія урочистою ходою, мітингом-реквіємом за  участю ветеранів бойових дій в Афганістані, ветеранів АТО, військовослужбовців Кілійського дивізіону катерів, керівників місцевої влади, представників підприємств та організацій міста та району, учнівської молоді та громадськості.

     До присутніх на мітингу звернулися голова районної державної адміністрації Вячеслав Семенюк зі словами великої поваги та шани до воїнів інтернаціоналістів. Також з побажаннями здоров'я і миру виступили заступник голови Кілійської міської ради Ольга Гац, військовий комісар Кілійського PTЦК і СП, підполковник Володимир Хмель, голова районної організації ветеранів Афганістану Іван Васильович Бажак та керівник творчого об’єднання «Бесарабська ліра» Михайло Большаков.

     Після мітингу, в районному Будинку культури пройшов урочистий концерт на я кому всі присутні вшанували памʼять кілійців, загиблих в Афганістані, хвилиною мовчання.

   Завершив цикл святкових заходів – вогник-зустріч воїнів-учасників бойових дій в Афганістані, що відбувся у гостинному залі районного Будинку культури. Протягом дня лунали спогади «Афганців» про ті важкі випробовування, що випали на їх юність, про мужність та силу людського духу; ветерани ВВВ розповіли про бойове життя та наслідування поколінь.

      Чуттєві виступи артистів районного Будинку культури відтворили трагічні сторінки нашої історії,  ще раз дали учасникам заходів пережити ті буремні часи.