15.11.2017

Засідання координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у районі

     Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу  як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.

     З метою координації та проведення заходів у вищезазначених напрямів,          відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 р.

     «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», розпорядження Кілійської районної державної адміністрації від 25.12.2015 року № 555 «Про створення координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у районі» в районі створений та діє координаційний центр  з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у районі до складу якого входять представники структурних підрозділів райдержадміністрації та громадських організацій району.

    14 листопада 2017 року, в приміщені райдержадміністрації  було проведено чергове засідання координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у районі (далі-Центр), на якому були розглянуті  наступні питання:  - про проведену роботу з питань національно - патріотичного виховання дітей та молоді структурними підрозділами райдержадміністрації та громадськими організаціями району протягом поточного періоду  2017 року;

    - про розгляд та надання представниками структурних підрозділів та громадських організацій району   пропозиції до плану роботи з питань національно - патріотичного виховання дітей та молоді на 4 квартал  2017 року;

     - про поповнення  розділу «Координаційний центр з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у районі» ( веб - сторінка Кілійської райдержадміністрації офіційного веб – сайту Одеської ОДА) та інші організаційні питання зазначеного напрямку.

  З інформацією про проведену роботу  протягом 2017 року виступив головуючий Центру, начальник відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації С.І.Мергут, а також голова  районної спілки ветеранів   Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Бажак І.В. та начальник відділу культури райдержадміністрації Л.Ф. Опаріна.

    Начальник відділу з питань комунікації  з    громадськістю  апарату  РДА Якименко Л.О. розповіла про поповнення розділу «Координаційний центр з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у районі» ( веб - сторінка Кілійської райдержадміністрації офіційного веб – сайту Одеської ОДА),  в якому постійно розміщуються інформації про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та  запропонувала   представникам громадських організацій району також  розміщувати інформації про проведені заходи у зазначеному розділі..

     На засіданні були запропоновані та обговорені  спільні заходи, які плануються провести представниками структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськими організаціями району.

      За підсумками проведеної роботи були прийняті відповідні рішення та зауваження щодо спільної роботи структурних підрозділів та громадських організацій району з питань національно - патріотичного виховання дітей та молоді у районі.

 

     Начальник відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації                                     С.І. Мергут