13.06.2018

Засідання координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кілійському районі

      12 червня 2018 року, в приміщені районної державної адміністрації, було проведено  чергове засідання координаційного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у районі.

     На порядку денному були заслухані питання про проведену роботу структурними підрозділами райдержадміністрації, громадськими організаціями району за другий  квартал поточного року та пропозиції щодо проведення районних заходів до Дня молоді (24 червня) та Дня Конституції (28 червня).

     За підсумками проведеної роботи були прийняті відповідні рішення. Також було зроблено зауваження щодо активізації відображення роботи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на веб - сторінці Кілійської РДА офіційного веб - сайту Одеської ОДА та у соціальних сітях для більшого інформування громадськості.

     На при кінці засідання, члени зазначеного Центру  вирішили, що робота з національно-патріотичного виховання в районі має бути проведена у тісній взаємодії між представниками державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій на принципах взаємозацікавленого співробітництва.

 

   Начальник відділу освіти та

   молодіжної політики райдержадміністрації                      С. І. Мергут