08.05.2018

Кілійців запрошують взяти участь у Всеукраїнських таборах «Хорунжий»

                                     

      Міністерство молоді та спорту України як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь у підготовці та проведенні заходів, що сприяють збільшенню чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

     Відповідно до пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 - 2020 роки, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року № 1126, Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, "Хорунжий І", "Хорунжий ІГ, "Хорунжий ІН", "Хорунжий IV" (далі - табір).

     Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

    За додатковою інформацією просимо звертатися до контактної особ- Коновалюк Ользі (тел.:( 044) 289 08 30).

 

   Начальник відділу освіти та

   молодіжної політики райдержадміністрації                      С.І. Мергут